Organizacja festiwali

Organizujemy międzynarodowe festiwale taneczne oraz muzyczne. Realizujemy tą usługę kompleksowo od stworzenia wizerunku, przez marketing po wszystkie najmniejsze szczegóły imprezy.

Festiwale Muzyczne

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w 2015 roku stworzyliśmy Magicland Festiwal, który stał się ogromnym sukcesem. Przez ostatnie lata zajmujemy się organizacją festiwali muzycznych na kilka jak i kilkanaście tysięcy osób. Na przestrzeni ostatnich lat współpracowaliśmy przy tworzeniu wielu festiwali tych z muzyką elektroniczną jak i disco polo.

Doświadczenie od 2010 roku

Festiwale taneczne

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w 2017 roku stworzyliśmy Silesian Zouk Festival, który stał się ogromnym sukcesem. Przez ostatnie lata zajmujemy się organizacją festiwali tanecznych na kilkaset osób. Na przestrzeni ostanich lat spółpracowaliśmy przy tworzeniu wielu festiwali kizombowych i zoukowych.

Doświadczenie od 2014 roku

Stworzenie realnego kosztorysu zawierającego wszystkie pozycje, to podstawa naszej pracy. Nie można zapomnieć o niczym aby odpowiednio skalkulować cenę biletów.

Gdzie będzie się odbywał festiwal/warsztaty/imprezy to jedna z kluczowych decyzji. Wszystko musi spełniać oczekiwania organizatora oraz być atrakcyjne dla gości.

Gdzie przenocować gości festiwalu oraz gwiazdy? Jak wynegocjować dobrą ofertę dla gości i jednocześnie organizatora?

Jak przywieźć gwiazdy, jak wyszukać tanie loty, jak tranportować je pomiedzy hotelami a miejcem festiwalu. Jak wynegocjować dobre stawki?

Sprzedaż biletów - jak sprzedać ich jak najwięcej za jak największą cenę? Jak zwiększyć świadomość marki oraz przyciągnąć jak najwięcej ludzi na festiwal?

Praktyka a nie teoria

Sami jesteśmy organizatorami festiwali, realizujemy je od a do z. Dlatego wiemy najlepiej jak wydać pieniądze aby się one zwróciły.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!