Tożsamość wizualna

Podstawowym elementem jest logotyp czyli graficznie opracowana nazwa organizacji. Uzupełnieniem są wizytówki, papier firmowy i inne materiały graficzne.

Logotyp

Logo jest graficzną formą przedstawienia Firmy lub Produktu.

Projekt Logo, to tak naprawdę, pierwszy etap tworzenia wizerunku Twojej Firmy. Logo powinno być jej wizytówka.

Logo to pierwszy kontakt z Firmą, od niego zależy tak wiele.

Niewłaściwe, złe, nieprofesjonalne a co gorsze niedopasowane do charakteru Twojej Firmy logo, to podstawowy błąd, na który w obecnych czasach nie można sobie pozwolić.

Firma bez mocnej identyfikacji wizualnej, nie ma żadnych szans na rynku.

Znak graficzny powinien być czytelny i łatwo rozpoznawalny. Posiadać nieskomplikowane kształty, oraz niewielką liczbę kolorów, co ułatwia zapamiętanie i skojarzenie znaku z konkretną marką lub produktem.

Znak graficzny, jest jednym z najistotniejszych czynników wpływających na sukces rynkowy Firmy powodując, że to właśnie Twoja Firma zostanie zauważona na rynku!

Logotyp przygotowany jest w wersji do druku oraz publikacji internetowej. Logotyp jest w wersji wektorowej a to znaczy, że można go bezstratnie powiększać! Dla sprawdzenia czytelności znaku dołączana jest również miniaturka logotypu. Kolory w przestrzeni CMYK, oraz czarno-białej. Oznacza to, że każde przygotowane u nas logo otrzymujecie Państwo zarówno w wersji full kolor, jak i jednokolorowej (używanej do druków jednokolorowych oraz faksów).
Zapisany w kilku formatach graficznych: JPG, PDF, TIFF .

Grafika użytkowa

Projekt na czasie

Cały czas się rozwijamy i to dzięki temu nasze projekty są dostosowane do obecnych standardów tworzenia wizerunku firmy.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!